پشت پرده دوره های رایگان سبز لرن | حقایقی که شما نمیدانید !

سلام خدمت تمامی شما عزیزان (: من قدیر یلمه هستم مدیر وب سایت آموزشی سبز لرن اگه بخش درباره مارو خونده باشید من اونجا نوشتم قراره خیلی از آموزشای سایتمون رایگان باشه اما واقعا چرا؟ خیلی از دوستان فک میکنن چون آموزش رایگانه یعنی اون اموزش بی کیفیته ! و خودشون رو اینطور توجیه میکنن که بله دیگه !

 

اومدن آموزش رایگان گذاشتن و خب معلومه چیز خاصی در این دوره اموزشی قرار داده نمیشه ! و یا فکر میکنن که چون دوره رایگانه مدرس تمامی انرژی شو برای این دوره نمیزاره و همین قضیه باعث میشه که خیلی از دانشجویان عزیز وب سایت سبز لرن سرد بشن! الان که دارم این مقاله رو مینویسم دیشبش در یک مصاحبه کاری. یکی از مخاطبین سابق ما هم همین مورد رو با بنده در میون گذاشتن ! و من سعی کردم در این مقاله خیلی از موارد رو برای شما عزیزان شفاف کنم!

 

 

 

هیچ محصولی کامل نیست !

چند وقت قبل داشتم درباره شرکت لامبورگینی یک فکتی رو میخوندم که میگفت اولین محصول این شرکت یک تراکتور ساده بوده و خیلیا این نظر رو دادن که این محصول آخرین مصحول لامبورگینیه ! و دیگه نمیتونه این مسیر رو ادامه بده ! اما شما امروز می بینید که خفن ترین خودرو های دنیا رو دارن تولید میکنن (: و خب بیزنس خیلی خوبی ام راه انداختن !

 

ما هم قبول داریم محصولات اولیه ای که تولید کردیم به اندازه آموزشای سایت های مطرح دیگه نیست(شایدم باشه نمیدونم ! جلوتر یکم بیشتر توضیح میدم) ما در وحله اول سعی خودمون رو میکنیم که به اندازه ای که توانمون هست بیاییم و یک محصول خوب برای کاربران خودمون ارائه بدیم ! تا اونا بتونن از نهایت کیفیت مربوطه برخوردار بشن !

 

اصل قضیه چیه ؟

 

آموزش های رایگانی که در سبز لرن قرار میگیره داستانشون به این شلکه که هدف ما در وحله اول رضایت اون بالایی هست ! و دوما انتقال دانش به شما علاقه مندان و سوما جذب کاربر هستش ! چون هر بیزنسی باید خدمات رایگان و در کنارش خدمات پولی رو ارائه بده تا بتونه در آینده محتوای با کیفیت تری رو تولید کنه !

 

ولی اینکه یک سری ها فکر میکنند آموزش های سایت سبز لرن چون یک سری هاشون رایگانن و به درد نمیخورن حرف اشتباهیه ! دوست عزیزی که داری این مقاله رو میخونی  من منتی سر کسی ندارم ولی میتونی از تک تک مدرسین من بپرسید ! که بنده برای هر ساعت آموزش. واسشون یک مقدار پولی رو پرداخت میکنم و به اختیار خودم اون آموزش رو رایگان در وب سایتم قرار میدم ! و بهتون تضمین میدم که تمام سعیم رو کردم تا یک محتوای با کیفیت رو در اختیار شما قرار بدم !

 

حرف حساب

من تا اینجا که دارم این مقاله رو می نویسم 4 دوره رایگان روی وب سایت سبز لرن رفته ! و من سعی خودم رو میکنم در اینده وبینار هامون و کتاب هایی که قرار میدیم و یا دوره هایی ام که میزاریم بیشترشون رایگان و با کیفیت باشه اگه بنده دارم امروز تمام سعی و تلاشم رو میکنم تا یه چیز خوب واسه کاربرام بدم دلیلش اینه که من اشتباهات خیلی از رقبای خودم رو طی یک الی دوسال قبل دیدم و سعی کردم اون اشتباهات رو من تکرار نکنم !

 

درسته منم قطعا یک سری مشکلاتی رو دارم ! و ان شاءالله به کمک شما دوستان عزیز سعی میکنم این مشکلات رو حل کنم ! با احترام: قدیر یلمه

One thought on “پشت پرده دوره های رایگان سبز لرن | حقایقی که شما نمیدانید !

دیدگاهتان را بنویسید