موفق شدن سخت نیست اگه...

همه ما فکر میکنیم که پیشرفت کردن و رسیدن به یک خروجی خوب سخته و اون رو گاها در ذهنمون نا ممکن میدونیم! خب این تفکر تا یه حدی درسته. قطعا شما برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کنید. ولی اگه بخوایم نتیجه ای که مثلا توی ۲ سال باید حاصل بشه رو توی ۸ ماه بدست بیاریم باید چیکار کنیم؟

بهترین راه های برای رسیدن به خروجی بهتر

دیدن آموزش خوب و تجربی

هرکه بامش بیشتر برفش بیشتر! توی قرن ۲۱ مهم ترین عامل شروع موفقیت و رسیدن به یک نتیجه مطلوب اینه که شما آموزش ببینی! البته نه هر آموزشی (: باید اموزشیو ببینی که مدرس از جون و دل تجربه شو بهت منتقل کنه !

تمرین و تمرین و تمرین

شما هرچقدرم آموزش ببینی و بخوای به تجربه ای که رو اون اموزش بهت منتقل میشه بسنده کنی. نمیتونی موفق بشی! چون مهم ترین عامل بعد از اموزش دیدن. تمرین هست که همین تمرین باعث میشه تجربیات شخصی ارزشمندیو بدست بیاری!

استفاده از تجربه بقیه

ادم بزرگا یه حرف قشنگی دارن که میگن. همه چیو نباید تجربه کنی! باید به خودت اجازه بدی که از تجربیات بقیه هم استفاده کنی. چون گاها برای برخی تجربیات. بهای بزرگی پرداخت شده که ممکنه برای شما سنگین باشه!

داشتن یک منتور خوب

به زبان ساده. منتور به کسی میگن که خودش یه راهیو رفته و ته قضیه رو دیده و کلی تجربه داره. و میتونه به عنوان راهنما. توی مسیرتون همراهتون باشه و هواتونو نگه داره 

صحبتی صادقانه....

دوره های رایگان و پولی سبزلرن همگی پشتیبانی خوبیو دارن و سبزلرن با مدرسینش قرارداد کاری بلند مدت میبنده که یکی از بند های این قرارداد اینه که مدرس موظفه بر اساس شرایط کاری خودش. بین ۲ تا ۴۸ ساعت به سوالات و مشکلات دانشجوهای خودش رسیدگی کنه و هوای اونارو داشته باشه  🙂

شرایط شما برای ما مهمه...

ولی خارج از شرایط تعریف شده در قرارداد. خیلی از دانشجویان عزیز میخوان که مدرس براشون وقت اختصاصی تری رو بزاره! مثلا اگه فلانجا مشکل سختی براش پیش اومد با انی دسک وصل شه و مشکلشو حل کنه یا اگر توی درک فلان مبحث مشکل داشت بصورت انلاین توی گوگل میت به با دانشجو تعامل داشته باشه و یا مثلا دوست دارن در پیامرسان هایی مثل واتساپ با مدرس بیشتر ارتباط بیشتر و بهتری رو برقرار کنن که این پروسه جدا از هزینه های جانبی برای مجموعه سبزلرن. انرژی قابل توجهی رو هم از مدرس میطلبه ! 

برای همین یه تصمیمی گرفتیم

اومدیم و یک قابلیت جدید به وب سایت سبزلرن اضافه کردیم که شما با وجود این قابلیت میتونید با پرداخت یک مبلغ ناچیز بر اساس پلان های تعریف شده. پشتیبانی بهتر و پرسرعت تر و در کنار اون ارتباط مستقیم تری رو با استاد دوره داشته باشید تا بتونید از این ارتباط و پشتیبانی خوب برای کسب تجربه بیشتر و افزایش عملکردتون استفاده کنید

پلان های پشتیبانی دوره ها

رایگان
پایه - دائمی
فعال
45000
تومان
رشد - ماهانه
فعال سازی
150000
تومان
شتاب - 3 ماهانه
فعال سازی