آموزش پروژه محور فریمورک Fastify

Fastify یه فریمورک وب سریع و کم‌ حجم برای ساخت برنامه‌های تحت وب با Node.js هست.Fastify یکی از فریم‌ورک‌های جدید در صنعت توسعه وب هست که با ویژگی‌های قدرتمندش تونسته محوبیت خوبی رو بدست بیاره!

60% پیشنهاد شگفت انگیز
0 روز
0 ساعت
0 دقیقه
0 ثانیه
وضعیت دوره پیش فروش
مدت زمان دوره 0 ساعت
آخرین بروزرسانی 1403/02/29
روش پشتیبانی آنلاین
پیش نیاز NodeJS
نوع مشاهده بصورت آنلاین
توضیحات

 

توجه! این دوره بصورت پیش فروش ارائه شده است و در تاریخ مرداد ماه ۱۴۰۳ بصورت قطعی برگزار میشود و قیمت پیش فروش شده بعد از شروع دوره چند ده درصد افزایش پیدا میکند و مطابق سیاست های سبزلرن. بعد از اتمام نیز افزایش قیمت خواهد داشت. فلذا خرید در شرایط پیش فروش بسیار پایین تر از قیمت اصلی تمام شده است

Fastify یک فریم‌ورک وب سریع و کم‌ حجم برای ساخت برنامه‌های تحت وب با Node.js هست. با اینکه Fastify یکی از فریم‌ورک‌های نسبتاً جدید در صنعت توسعه وب هست اما با ویژگی‌های قدرتمندش محبوبیت خیلی خوبی رو بین جامعه توسعه دهندگان پیدا کرده.

اولین ویژگی که در Fastify مشاهده می‌شود، سرعت و کارایی بالای اونه Fastify با بهره‌گیری از الگوریتم‌های بهینه‌سازی و ساختار داخلی خاص خودش عملکردی بسیار بهتری نسبت به فریم‌ورک‌های مشابه ارائه میده. همین امر به توسعه‌دهندگان امکان اینو میده تا برنامه‌هایی با سرعت و زمان پاسخدهی کوتاه‌تر و مصرف منابع کمتر بسازن.

یکی دیگه از ویژگی‌های جالب Fastify ، اعتبارسنجی داده‌ها و امنیت هست.

Fastify همچنین از قابلیت‌هایی برای مدیریت زمان اجرا و استفاده از منابع بهینه استفاده میکنه.

از دیدگاه ساختار  Fastifyیه فریم‌ورک ساده و قابل فهم هست. با ارائه روش‌های ساده برای تعریف مسیرها، اعتبارسنجی داده‌ها و تنظیمات،  Fastify امکان ایجاد برنامه‌های وب سریع و با کد کم رو برای ما فراهم میکنه.

در نهایت،  Fastify از جامعه‌ی فعالی از توسعه‌دهندگان و پشتیبانی فنی قوی برخورداره. این فریم‌ورک به صورت مداوم به‌روزرسانی میشه و از آخرین تکنولوژی‌ها و بهترین روش‌های توسعه استفاده میکنه.

توی این دوره ما از صفر تا صد با این فریمورک قدرتمند آشنا میشیم و پروژه های مختلف و متنوعی رو باهاش پیاده سازی میکنیم تا شما به صورت کامل به این فریمورک مسلط بشید و توانایی پیاده سازی انواع پروژه هارو باهاش داشته باشید

 

سرفصل ها
مقدمه و آشنایی با Fastify
مبانی Fastify
توسعه مقدماتی وب‌سرویس (API)
ارتباط با دیتابیس
امنیت و بهینه‌سازی
تست و دیباگینگ
توسعه API و مستندسازی
پروژه منو کافه با امکانات پیشرفته و تخصصی (با نیازمندی های کارفرمای واقعی!)
نظرات

متاسفانه ارسال نظر برای این دوره بسته شده است