١ دی ماه قراره ۶٠ درصد تخفیف ویژه به مدت ۴٨ ساعت داشته باشیم❤️

پروژه های تخصصی با جاوا اسکریپت برای بازار کار

هیچ فرقی نمیکنه شما با چه کتابخونه یا فریمورکی کار میکنین. تو این دوره یاد میگیری به عنوان یه برنامه نویس فرانت‌اند چطور یه پروژه بزرگ و واقعی رو منیج کنی. حالا این پروژه میتونه با ویو، ری‌اکت یا حتی جاوا اسکریپت خام باشه.

وضعیت دوره

در حال برگزاری

مدت زمان دوره

45 ساعت

آخرین بروزرسانی

1402/07/15

روش پشتیبانی

آنلاین

پیش نیاز

JS

نوع مشاهده

آنلاین

933

دانشجو

5.0

رضایت

درصد تکمیل دوره 75%
محمدامین سعیدی راد

محمدامین سعیدی راد

Full Stack Web Developer

مشاهده پروفایل

توضیحات

معمولا تا اسم دوره میاد، اولین چیزی که به ذهن ما میرسه اینکه دوباره باید مطلب و کد جدید یاد بگیریم اما این دوره یکی از دوره های کاربردی  کاملا عملی سبزلرن هست که هدف اون، ساماندهی و تثبیت آموزش های گذشته شما در قالب پروژه های بزرگ و کامل هست. یعنی چی؟!

خیلی از دانشجوهایی که برای اولین بار با سبزلرن آشنا میشدن، گله داشتن که با وجود گذروندن دوره های جامع هر زبان، وقتی زمان سفارش گرفتن یا استخدام و گرفتن پروژه میشه، به خودمون میایم می بینیم که نه میدونیم از کجا شروع کنیم، نه میدونیم چطور یه پروژه بزرگ رو مدیریت کنیم و نه میدونیم چطوری کامل و استاندارد ببندیم و تحویل بدیم

این وضعیت احساس خیلی بدی در دانشجوها ایجاد میکنه و تاثیر منفی بر اعتماد به نفس اونها میذاره چون فکر میکردن بعد از پایان دوره، فقط میمونه گرفتن پروژه و پارو کردن پول!

همین شد که سبزلرن تصمیم گرفت در کنار دوره های جامع خودش و برای جبران کوتاهی دانشجوها در انجام تمرینات منظم، یک دوره جداگانه برای پیاده سازی مطالب آموزش ها در قالب پروژه های بزرگ و واقعی عملی طراحی و تولید کنه تا دانشجوها علاوه بر مرور و تکمیل مطالب قبلی، نحوه مدیریت صفر تا صد پروژه های واقعی رو یاد بگیرن تا دیگه استرسی از بابت گرفتن پروژه و تعهد دادن نداشته باشن. از هر نوعی که باشه!

بنابراین تفاوتی نداره که شما با کدوم فریم ورک از جاوا اسکریپت کار میکنید، انگیولار باشه یا ری اکت و ویو جی اس. حتی اگه هنوز اقدام به شروع یادگیری این فریم ورک ها و کتابخونه ها نکرده باشید و فقط روی خود جاوا اسکریپت کار میکنید، قطعا ساماندهی دانش برنامه نویسی خودتون در قالب پروژه های واقعی و بزرگ میتونه تاثیر مستقیمی بر آمادگی شما برای ورود به بازار کار داشته باشه. چه فریلنسری و چه استخدام در شرکت های بزرگ…

تو این دوره قراره چی یاد بگیریم؟

احتمالا با توجه به توضیحات قبلی متوجه شدید که در این دوره لزوما مطلب جدیدی گفته نمیشه و صرفا مطالبی که در زمینه HTML، CSS و جاوا اسکریپت یاد گرفتید رو به شکل عملی در ذهن شما تثبیت میکنه تا به توانایی 100 درصدی در مدیریت و تولید یک پروژه متوسط و بزرگ برسید.

اولین پروژه، سایت سبزلرن با بک اند اختصاصی هست و دومی سایت بزرگ و مشهور دیوار!

شما اینجا دو تا موضوع خیلی مهم یاد میگیرید:

 1. چطور از مطالب جاوا اسکریپت به طور عملی در پروژه های واقعی استفاده کنید.
 2. چطور باید یک پروژه واقعی بازار کار رو مدیریت و هندل کنید.

هر کدوم از این موارد برای خیلی از دانشجویان چالش های بزرگی داشته و داره. یعنی مطلب رو یاد میگیرن اما نمیتونن در یه محیط واقعی ازش استفاده کنن و چون فکر میکنن هنوز کاملا بلد نیستن، میرن دوباره یک دوره آموزشی از صفر میبینن که ممکنه در نهایت کلا از برنامه نویسی یا زبان خاص زده بشن. اما اینجا مرحله به مرحله یاد می گیرید که هر مطلبی در جاوا اسکریپت یاد گرفتید در پروژه واقعی چطوری و کجا استفاده میشه.

مسئله دوم، مدیریت پروژه های بزرگ هست که شما مرحله به مرحله یاد میگیرید وقتی که با یک پروژه بزرگ سروکار دارید، از کدوم مرحله شروع کنید و به کجا برسونید. یعنی در نهایت یک نقشه ذهنی دقیق و درست برای پروژه های بزرگ خواهید داشت و هیچ اتفاق غیرقابل پیش بینی و غافلگیر کننده ای وسط کار برای شما پیش نمیاد.

این دوره برای چه کسانی مناسب هست؟

اگر :

 1. جاوا اسکریپت رو آموزش دیدید اما نمیتونید از مطالبی که یاد گرفتید در پروژه ها استفاده کنید و در واقع کاربرد اصلی اونها رو نمیدونید.
 2. در پیاده سازی پروژه های بزرگ مشکل دارید و نمیدونید از کجا شروع کنید و پروژه رو کجا تموم کنید.
 3. قصد دارید مطالبی که در html ,css ,javascript آموزش دیدید رو مرور کنید و با کاربرد عملی اون ها در پروژه های واقعی آشنا بشید.

این دوره دقیقا برای شما تولید شده تا به اهداف خودتون برسید. در واقع با ساختار و محتوایی که در دوره خواهید دید متوجه میشید که یکی دوسال از زمان رو برای شما میخره و بدون اینکه نیاز به آزمون و خطا و دردسرهای اون باشه، در سریع ترین زمان ممکن، دانش رو به پول تبدیل می کنید!

چرا سبزلرن بهترین گزینه برای یادگیری هست؟

ما هم مثل شما می‌دونیم که در هر زمینه‌ای منابع آموزشی زیادی وجود داره. اما اینکه اون منبع، مطالب آموزشی رو بر اساس تجربه و انجام پروژه‌های مختلف به صورت بومی‌سازی شده ارائه بده یا صرفا کپی از منابع رسمی و کتابی، مسئله مهمیه!

از طرفی چالش همیشگی دانشجوها در مورد عدم توانایی در استفاده از مطالب و دانش خودشون در مسیر انجام پروژه های کامل و کسب درآمد، برای ما یک دغدغه بزرگ بوده و هست چون هدف سبزلرن تربیت یک برنامه نویس پولساز هست نه صرفا متخصص کدنویسی!

حتما برای شما هم پیش اومده که گاهی فرصت ها و پروژه های بزرگ رو از دست میدید فقط به خاطر اینکه در ظاهر فکر میکنید آمادگی کار در اون سطح رو ندارید. تفاوت سبزلرن در همین هست که پروژه های تمرینی که برای شما تدارک دیده، جزو تاپ های صنعت خودشون هستن (سبزلرن و دیوار) و هر نوع چالشی که ممکنه در آینده با اون مواجه بشید رو در خودشون دارن!

در واقع شما اگه بتونید پروژه هایی در مقیاس بزرگ مثل سایت سبزلرن و دیوار رو با تکنولوژی که بلد هستید پیاده کنید، قطعا ترس شما از پروژه گرفتن ازبین میره و با اعتماد به نفس کامل و دستمزد بالا اینکارو انجام میدید.

به طور کلی بزرگترین نقطه تفاوت دوره های سبزلرن با بقیه منابع آموزشی اینه که تمرینات دوره ها با پروژه های بزرگ، واقعی و 100 درصد مطابق نیاز بازار کار طراحی شده نه از نمونه هایی که در اینترنت وجود داره!!!

بعد از اتمام دوره به چه نتیجه‌ای می‌رسیم؟

شما اگر این دوره رو خوب ببینید و خوب تمرین کنید، بعد از دوره قطعا میتونید هر پروژه ای با هر سطح سختی که باشه رو مدیریت و پیاده سازی کنید و دیگه در انجام پروژه احساس سردرگمی و کمبود دانش نخواهید کرد.

بنابراین بعد از تسلط به این مهارت و تولید چند پروژه قابل قبول، خیلی راحت میتونید رزومه خودتون رو برای بهترین شرکت ها بفرستید و یا با قدرت در سایت های فریلنسری رقبارو کنار بزنید. چون شما یک سبزلرنی هستید!

در واقع این دوره حجت رو بر همه دانشجوهایی که در پروژه های بزرگ ضعف دارند تموم میکنه. یعنی اگر پیش نیازهای دوره رو خوب بلد باشید و این دوره رو ببینید، دیدتون نسبت به مدیریت پروژه و گرفتن سفارش پروژه کلا متفاوت میشه و خیلی راحت تر از قبل و با اعتماد به نفس بیشتری اینکارو میکنید.

اما به طور خلاصه شما بعد از دیدن این دوره :

 1. میتونید با تمام مطالب کاربردی در زمینه HTML، CSS و جاوا اسکریپت آشنا شده و نحوه استفاده از اونها در قالب پروژه های عملی و بزرگ رو خیلی واضح و قدم به قدم ببینید.
 2. میتونید فارغ از مقیاس و پیچیدگی پروژه، اون رو بپذیرید، شروع کنید و تا لحظه آخر مدیریت کنید.
 3. میتونید پروژه های بزرگ و چشمگیر رو بسازید تا با ایجاد رزومه قوی، جایگاه های شغلی و درآمدی بالاتری رو تجربه کنید.

در این مورد، شک نکنید!!!

این دوره پیش نیاز خاصی داره که باید قبلش بلد باشم؟

سه قلوهای نام آشنای HTML ، CSS و جاوا اسکریپت که پای ثابت پروژه های برنامه نویسی به خصوص تحت وب هستن، مهمترین پیش نیازهای ورود به این دوره محسوب میشن. چون تا وقتی به این موارد مسلط نباشید، دیدن این دوره هم کمکی به شما نخواهد کرد.

حتما میدونید که آموزش هر سه تا تکنولوژی که اشاره شد، در سبزلرن کاملا رایگان هست دیگه ؟؟؟!

وقتی این دوره رو دیدم قدم بعدیم چیه؟

بعد از دیدن این دوره، شما به صورت کامل به مهارت های لازم برای تولید، توسعه و مدیریت یک پروژه جاوا اسکریپتی مسلط میشید و بهترین قدم اینه که دو الی سه پروژه خیلی خوب با هر سطح دانشی که از جاوا اسکریپت یا فریم ورک های تخصصی اون دارید، انجام بدید تا علاوه بر تثبیت دانش، رزومه خیلی خوبی هم برای خودتون بسازید.

اگر هم تا الان فقط جاوا اسکریپت خام رو کار کردید، بعد از دیدن دوره و انجام این پروژه ها میتونید وارد فریم ورک تخصصی مورد علاقه خودتون بشید و به سمت تکامل و استادی پیش برید.

در این دوره چه نوع پروژه هایی کار میکنیم ؟

قسمت اصلی این دوره، پروژه های اون هست. در پروژه اول سایت سبزلرن به صورت کامل و صفر تا صد به همراه پنل کاربری و پنل ادمین و … به صورت قدم به قدم پیاده سازی میشه که با بک اند اختصاصی توسعه داده شده با NodeJs نوشته شده!

پروژه دوم دوره که به درخواست خود دانشجوها درنظر گرفته شد، پروژه دیوار هست که مثل پروژه اول صفر تا صد انجام میشه تا شما با چالش های این مدل پروژه ها در دنیای واقعی آشنا بشید و مشکلی برای انجامش نداشته باشید. یه چیزی تو مایه های تبدیل لولو به هلو!

چه تضمینی هست که خوب و کامل یاد بگیرم؟

چندین دلیل هست که معمولا باعث عدم نتیجه‌گیری شما از هر دوره ای میشه :

 1. کیفیت پایین محتوای آموزشی و سبک و تسلط مدرس
 2. عدم اشتیاق و علاقه مندی کافی برای یادگیری
 3. نبود پشتیبانی در دسترس و قوی در طول آموزش
 4. عدم مرور و تمرین مطالب (انبار کردن اونها برای روز مبادا !)

دو مورد اینها بر عهده شماست و دو مورد هم بر عهده سبزلرن. ما به شما قول میدیم این آموزش رو با بالاترین کیفیت و موثرترین پشتیبانی در اختیار شما قرار بدیم. شما قول می‌دید که با علاقه و پشتکار تمام تمرینات رو انجام بدید تا به نتیجه برسید؟!

پس همه چی حله…

سرفصل های دوره

45:08

معرفی دوره

پیاده سازی پروژه سبزلرن

8

چیدمان Top-Bar با Flex

جلسه رایگان
12:58
19

توسعه Header سکشن About Us

جلسه رایگان
10:09
25

پیاده سازی Template فوتر

جلسه رایگان
11:25
86

نصب Nodejs

نقدی
07:20

سخن پایانی

فعلا ویدیو ای برای این فصل قرار نگرفته است!

نظرات

ثبت نظر جدید
alirezangh123123
دانشجو
1402/09/15
سلام استاد تو نظرات خوندم نوشته بودین که پروژه دیوار تا اواخر دی ماه تکمیل میشه اما شما هنوز از ده پارت بیشتر منتشر نکردید چطوری میخواین پروژه به این بزرگی رو (طبق ویدئوی معرفی پروژه) تا اخر دی ماه تکمیل کنید؟
پروژه سبز لرن خیلی خفن بود ...❤❤😍😍
از این بابت میپرسم که به شخصه منتظرم هر چه زود تر پروژه دیوار تکمیل بشه.....
محمدامین سعیدی راد
مدرس
1402/09/16
سلام علیرضا جان.
متاسفانه به دلیل مریضی های پی در پی که داشتم حوالی دی ماه نمی‌تونیم دوره رو کامپلیت کنیم.
یه کوچولو بهم فرصت بدین پروژه دیوار رو هم بزودی تموم می‌کنم ❤️

مخلصم، خیلی خوشحالم که پروژه سبزلرن برات مفید بود 👌❤️
matinz
دانشجو
1402/09/11
سلام استاد
بک اند پروژه سبز لرن هم کامله
محمدامین سعیدی راد
مدرس
1402/09/11
سلام عزیز‌، بله 👌❤️
ali238
کاربر
1402/09/09
با عرض سلام و خسته نباشید...
توی این دوره ساخت ویدیو پلیر رو توضیح دادین یا خیر؟
ممنون از راهنماییتون...
محمدامین سعیدی راد
مدرس
1402/09/10
سلام عزیز.
بله از پکیج Video.js استفاده شده.

پیشنهاد می‌کنم قبل از این دوره، دوره 20 کتابخونه جاوا اسکریپت رو بگذرونین 👌❤️
erfan_kz2
دانشجو
1402/09/08
سلام جناب سعیدی راد عزیز...
یه تشکر ویژه میکنم بابت تمامی زحمات شما و تیم قوی سبز لرن...
یه سوالی داشتم خدمتتون این بودش که پروژه دیوار چه زمانی تکمیل میشن؟
محمدامین سعیدی راد
مدرس
1402/09/08
سلام عرفان جان.
سعی می‌کنم حدودا تا اواخر دی ماه پروژه دیوار رو کامپلیت کنم ✌️❤️
erfanef83
دانشجو
1402/09/04
سلام دوباره اقای سعیدی راد
ببخشید یک سوال دیگه داشتم اینکه دیتا بیسی که روی مونگو دی بی پیاده میکنید من بهش دسترسی دارم که بتونم قبل جلسه کد رو بزنم یا باید خودم روی firebase چیزی بک اندو بزنم
محمدامین سعیدی راد
مدرس
1402/09/05
سلام عرفان جان.
بله خودتون قبل از هر جلسه (و حتی قبل از هر پروژه) به دیتابیس اون پروژه دسترسی کامل دارین و می‌تونین تسک مربوط به جلسه بعدی رو خودتون قبل از مشاهده اون جلسه توسعه بدین.

اتفاقا این مدل پیش بردن دوره خیلی عالیه و به رشد و یادگیریتون خیلی کمک می‌کنه.
مشاهده بیشتر